Computer cable SATA Data Power Cable 7+6p,SATA13PIN
Shenzhen Aonixun Technology Co., Ltd
Contact Now
Computer cable SATA Data Power Cable 7+6p,SATA13PIN SATA 7+6P female to female cable 1.SATA II specification 2.Data transfer rate: SATA up to 3Gbps 3.Connector: SATA 13pin (7pin data + 6pin power) ...